Суддям Вищого адмінсуду купили квартир на 10 млн. грн. з бюджету

Вищий адміністративний суд України за кошти з держбюджету купив 10 дво- і трикімнатних квартир у Києві на суму понад 9 млн. гривень Про це йдеться в повідомленні “Вісник державних закупівель”.

Вищий адміністративний суд України під час відкритих торгів підписав 17 серпня договір з АТ ХК “Київміськбуд” на купівлю 10 квартир протягом 2012 року.

Судді купують п’ять двокімнатних квартир по 788 тис. 405 гривень кожна, три трикімнатні – по 1 млн. 174 тис. 390 грн. і ще дві “троячки” за 1 млн. 168 тис. 405 грн. і 1 млн. 174 тис. 200 грн. Згідно з конкурсною документацією квартири не повинні розташовуватися на Троєщині і Борщагівці, бути не на першому та останньому поверхах будинку, а також знаходиться біля метро.

Загальна площа двокімнатних квартир не повинна перевищувати 85 кв.м., трикімнатних – 125 кв.м. Як повідомляли “Комментарии”, Вищий спеціалізований суд України (ВССУ) з розгляду цивільних і кримінальних справ 6 серпня за результатами тендеру уклав договір з ВАТ ХК “Київміськбуд” на придбання восьми квартир в Києві на суму 6,48 млн. грн.

Джерело

* * *

Майдан-ІНФОРМ: І що це, як не непрямий підкуп виборців. Виборців не простих, а тих, що вибирають та оголошують свій вибір “Іменем України”?

1 Comment on "Суддям Вищого адмінсуду купили квартир на 10 млн. грн. з бюджету"

  1. Петро | 24-08-2012 08:40 at 08:40 |

    Вважаю виділення квартир всім державним службовцям, депутатам і суддям в тому числі за державний кошт не прийнятним. Хай всі вони йдуть на ринок житла. Їх зарплата для цього достатня. Якщо мало, то нехай позичають.

Comments are closed.

More in Влада, Новини, Події, Політика, Право, Cуди, Уряд
Міністерство освіти створює новий мовний конфлікт у Києві

Цей галасливий державний заклад провів круглий стіл, на який були запрошені діячі, відомі своїми шовіністичними поглядами. Декларована мета цього заходу...

Close