Бандюки-“комунальники” (?) напали на захисників мови біля Українського дому

Як  щойно телефоном повідомила одна з учасниць табору під Українським домом на ім’я Ліза, події відбувалися так: о 5год. 50 хв. ранку до людей у таборі (це були шестеро дівчат) підійшли невідомі люди у спецодязі комунальників Шевченківського району та почали вантажити усе, що було у таборі, у тому числі особисті речі на причіп трактора.

Жодних документів чи рішення суду вони не пред’явили. Ніякого судового виконавця не було, теж. Дівчата кричали міліціянтам, що знаходилися за огорожею на сходах Укр. дому, що їх грабують – ті відверталися та не реагували. Ірину Бондар, одну з активісток, яка полізла до причіпу трактора, щоб забрати свої речі, брутально стягли, пошкодивши руку. Саму Лізу, яка хотіла поцікавитися в водія, куди повезуть речі, тримали за руки четверо комунальників. Вона кричала, звала на допомогу міліціянтів – ті не реагували.

Дівчата викликали міліцію, яка прибула за 40 хвилин (!) Це на Хрещатик! Зараз дівчата пишуть пояснення.

More in Громадські акції, Кримінал, Моніторинг, Новини, Події, Протест, Свобода мирних зібрань
Вечір пам’яті Георгія Гонгадзе. 2012

Небайдужі громадяни України 16 вересня знову зберуться на Майдані Незалежності, аби вшанувати пам'ять Георгія Ґонґадзе, а також всіх загиблих журналістів...

Close