Останні новини

До 1 вересня – книжка з Бібліотеки газети «День»

«День» продовжує акцію «Подарунок рідній школі». До Дня знань за ініціативи видання бібліотеки україномовних шкіл у різних регіонах України отримали у дарунок комплекти двотомників «Екстракт 150» та «Екстракт +200» із серії «Бібліотека газети «День».

 «Провідниками» акції стали власні кореспонденти «Дня» у регіонах. Частина з них передала інтелектуальні подарунки своїй рідній школі, інші обрали для цього інші найбільш якісні навчальні заклади в своєму регіоні.

 Таким чином, видання робить свій внесок у справу збагачення бібліотечних фондів якісними книгами. Адже бібліотеки українських шкіл, як і вишів, потребують «розумної» літератури. На жаль, на стелажах освітніх закладів і досі можна натрапити на залишки радянського минулого. «Впевнений, що книги із Бібліотеки «Дня» – це найкращий посібник для нової української еліти, адже у них – візія іншої України», – зазначив, отримуючи дарунок, директор Дрогобицької гімназії Іван Лепкий. Приємною несподіванкою став такий подарунок і для звичайної Херсонської школи № 4, яка була обрана серед інших завдяки тому, що святкує нині своє 50-річчя.

 Всього участь в акції взяли 5 шкіл зі Львова, Луцька, Донецька, Сімферополя та Херсона. Та наша акція триває протягом усього року. Тож закликаємо приєднуватися до доброї ініціативи, дарувати книги «Дня» своїм школам, вишам та улюбленим вчителям з приводу та без приводів, просто на знак вдячності за отримані знання та поповнюючи тим самим бібліотечні фонди своїх Альма матер якісними сучасними виданнями.

Be the first to comment on "До 1 вересня – книжка з Бібліотеки газети «День»"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Громадські акції, Новини, Події, Суспільство, Культура, Освіта і наука, Свобода інформації
Close