Конкурси, спрямовані на розвиток аналітичної спроможності НУО та підтримку ресурсних центрів для ОСН

Програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс “Підвищення аналітичної спроможності неурядових громадських організацій для впливу на процеси прийняття рішень органами місцевої та регіональної влади” та конкурс “Розвиток системи ресурсних центрів для органів самоорганізації населення”.

Мета конкурсу “Підвищення аналітичної спроможності неурядових громадських організацій для впливу на процеси прийняття рішень органами місцевої та регіональної влади” – сприяти підвищенню аналітичної спроможності представників місцевих і регіональних громадських організацій, які використовують підходи й методи аналізу публічної політики, шляхом підготовки пропозицій до місцевих / регіональних політик під керівництвом провідних вітчизняних аналітиків. Останній термін подання проектів – 5 жовтня 2012 року.

Мета конкурсу “Розвиток системи ресурсних центрів для органів самоорганізації населення” – покращення діяльності органів самоорганізації населення через створення нових або підтримку наявних ресурсних центрів для ОСН. Останній термін подання проектів – 8 жовтня 2012 року.

Контактні особи:
Олексій Орловський, директор програми, orlovsky@irf.kiev.ua
Олександра Горячева, менеджер програми, goriacheva@irf.kiev.ua
Ольга Луцишина, асистент програми, olga.lutsishina@irf.kiev.ua
Телефон: (044) 461 95 00
Факс: (044) 486 01 66

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

More in Громадські акції, Новини, Події, Суспільство
В Броварах активісти намагалися повісити опудало сумнозвісної судді. Знов бійка і брутальні затримання

Як повідомили активісти КВП, вони встановили перед судом шибеницю, щоб повісити на ній опудало продажної судді. Але як тільки опудало...

Close