Останні новини

Міліція порушила 36 кримінальних справ за порушення під час виборчої кампанії

Органи внутрішніх справ України порушили 36 кримінальних справ за результатами перевірки інформацій про виявлення порушення законодавства під час агітації в ході виборчих перегонів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні в інтерв’ю журналістам в Києві міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко після відкриття IX Міжнародної виставки «Зброя та безпека – 2012».

«Всі питання, які виникають у громадян в ході виборчого процесу, органи внутрішніх справ перевіряють і дають чітку юридичну оцінку всім діям – або тут є адміністративне правопорушення, або в діях є кримінальна відповідальність. До речі, на сьогоднішній день порушено 36 кримінальних справ, як раз по тих зверненням, які надходять до органів внутрішніх справ», – сказав В.Захарченко, зауваживши, що міліція і надалі буде вдячна всім за надання інформації про порушення виборчого законодавства. «Ще раз кажу, ми гарантуємо стовідсоткову перевірку всіх звернень до нас і ця інформація буде оприлюднена і всі громадяни будуть мати доступ до неї», – запевнив міністр.

More in Кримінал, Моніторинг, Новини, Події, Політика, Право
І будєт больше смєрті і мучєній на душу насєлєнія в странє!

Больше власті у Партии Главнюков - больше денег у Звягильского - чаще гибнут люди.

Close