В Києві проходить виставка “АГРО-2012”

5 вересня в Києві відкрилась XXIV Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок “АГРО -2012”, під час якої фахівці агарної галузі та кияни зможуть побачити найкращі здобутки українського та світового сільського господарства.

У рамках виставки проходять такі спеціалізовані заходи: міжнародна спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки; спеціалізована виставка автоматизації, управління, альтернативної енергетики, GPS і GIS технологій; виставка рослинних енергоресурсів “Біопаливо-2012”; виставка тваринництва та ветеринарної медицини; спеціалізована виставка конярства та кінного спорту; виставка рибного господарства та рибальства; плодоовочевий форум; виставка грибної індустрії, тощо.

Під час запланованих заходів представники аграрних господарств України та закордону можуть обмінятись досвідом та придбати необхідну сільськогосподарську техніку, а кияни та гості столиці отримали нагоду ознайомитись з сільськогоспордарськими товарами, що виробляються в різних регіонах України.  Так, відвідувачі тернопільського павільйону мають нагоду ознайомитися із продукцією переробних та сільськогосподарських підприємств краю.

Неабияке задоволення від спілкування з братами меншими і більшими отримають і наймолодші відвідувачі заходу, оскільки українське тваринництво представлено на виставці “живими зразками”.

  image

Натомість їхні батьки отримають нагоду придбати товари  українського сільського господарства за цінами виробника.

More in Новини, Події, Технології, Фоторепортаж
ПіАр,– сьогодні, проблеми,– завтра. Або передвиборні подарунки з сюрпризом від Сергія Тулуба.

6 вересня, від Соборної площі Черкас у 19 районів області виїхали нові шкільні автобуси. 43 транспортні одиниці повністю закриють потребу...

Close