Завтра, 19 вересня, о 10.00 судитимуть активістів “Відсічі” за злісну непокору міліції під час свавільного затримання їх за роздачу антирегіональних листівок

19 вересня, у середу, о 10.00 в Солом’янському районному суді м. Києва (вул. Полковника Шутова, 1) судитимуть активістів Громадянського руху “Відсіч” Катерину Чепуру, Мирона Гордійчука і Василя Титаренка, які були затримані 15 вересня під час здійснення свого законного права агітувати проти будь-якої партії та проти будь-якого кандидата в народні депутати України.

К. Чепура, М. Гордійчук і В. Титаренко разом з двома десятками інших активістів поширювали листівки із закликами не голосувати за Партію регіонів та її кандидата у виборчому окрузі № 222 Максима Луцького. На вулиці Борщагівській активістів блокувала велика кількість міліціонерів, які довго змінювали свої претензії, а потім, так і не визначившись. почали брутально затримувати людей. При цьому Катерині Чепурі просто розірвали наплічник. Вона також втратила взуття й мусила добиратися додому з відділку босоніж. А Василя Титаренка тягли по асфальту, нанісши йому тілесні ушкодження.

More in Громадські акції, Новини, Події, Поліція
Журналістське розслідування щодо перешкоджання активістам “Відсічі” на Волині

...

Close