Напружена ситуація зберігається у виборчому окрузі №94 в місті Обухів,

Напружена ситуація зберігається у виборчому окрузі №94 в місті Обухів, де кандидат від Партії регіонів Тетяна Засуха намагається через суди вкрасти перемогу в опозиційного кандидата.

За результатами паралельного підрахунку голосів, перемогу на окрузі здобув кандидат від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Віктор Романюк.

Він лідирує і за відсотками опрацьованих у ЦВК протоколів (опрацьовано 84.55%, Віктор Романюк – 43.15%, Тетяна Засуха – 37.60%).

Однак Засуха продовжує «закидати» суди позовами, намагаючись визнати недійсними вибори на дільницях, де переміг саме Романюк.

Сьогодні було подано 11 позовів у Васильківському районі з формулюванням визнати незаконним рішення ДВК про видалення офіційного спостерігача з дільниці під час встановлення результатів голосування.

Це, у свою чергу, дає право ОВК розглядати питання визнання голосування на дільницях недійсним.

За попередньою інформацією, два таких позови вже задоволені.

Нагадаємо, раніше Тетяна Засуха звернулась до суду з 17 подібними позовами. Ці справи розглядаються сьогодні в Обухівському районному суді.

Прес-служба ВО “Батьківщина”

More in Новини, Події
ОВК No. 139 в ночь подсчета голосов напоминал Беслан.

Угрозы расправы от неизвестных получали неоднократно и представители демократических сил в ОВК №139. Неизвестные звонили им: «будут проблемы, если вы...

Close