Різаненко викрив схему фальсифікацій «Каскад»

«На дільницях, де більшість голосів отримали опозиційні сили, влада застосувала схему фальсифікацій «Каскад», – таку думку висловив кандидат у народні депутати у 97-му окрузі від політичної партії УДАР Павло Різаненко прес-службі ГО «Громадський захист Київщини».

На його думку, суть цієї схеми полягає в тому, що Окружні виборчі комісії, які контролюються владою та Партією регіонів, «невигідні» для себе результати виборів – протоколи та бюлетені повертають у Дільничні виборці комісії на «доопрацювання» та «перерахунок».

«В 97-му окрузі трапляються випадки, що ОВК такі повернення робить уже втретє і навіть вчетверте, що нагадує такий собі «каскад», – переконаний Різаненко, – і це здійснюється під будь-яким приводом: не там стоїть печатка, пожмакані протоколи, загнуті кутики в документів, або ж бюлетені навмисне погано запаковані».

Різаненко наголошує, що такі «недоліки» інколи навмисне робляться представниками влади в ДВК, щоб потім їхні поплічники-«підрахуї» з ОВК могли ці документи повернути. «У результаті таких повернень протоколів на уточнення та доопрацювання, а бюлетенів на перерахунок – дивним чином можуть зникати «опозиційні» голоси: бюлетені або знищаться, або ж досиплють інших, сфабрикованих. І це відбувається в масштабах усієї країни. Розрахунок влади вочевидь такий: спостерігачі від демократичних сил втомляться, і тоді в дію вступлять місцеві «підрахуї», які і зроблять свою чорну роботу. Справді, наші люди вже дві доби на ногах і реально втомлені, але ми все одно відстоїмо вибір громадян», – підсумував він.

 

Прес-служба ОВШ №97 партії УДАР

Контактна особа: 067 507 5390 Денис Гнатюк

1 Comment on "Різаненко викрив схему фальсифікацій «Каскад»"

  1. Чума вкрила Україну ганебною ПоРошею.

Comments are closed.

More in Новини, Події, Політика
Кабмін заборонив органам виконавчої влади роз’яснювати законодавство

Про це йдеться у відповіді Секретаріату Кабінету Міністрів України на відповідний запит.

Close