Останні новини

Суд в Обухові слухає тільки представників Засухи і забороняє відеозйомку

В Обухівському районному суді Київської області, який розглядає позов Тетяни Засухи проти ДВК 94-го округу, журналістам заборонили відеозйомку і відмовляються слухати представників дільничних комісій.

 У 94-му окрузі за даними підрахунку 100% бюлетенів переміг представник «Батьківщини» Віктор Романюк. Втім, його головний опонент Тетяна Засуха, яка програла йому з відривом 5 913 голосів подала до Обухівського районного суду 17 позовів.

 Протягом дня різний склад суддів відхилив 8 позовів і прийняв 3. Усі три позови приймалися, коли в суді головувала суддя Степанова.

 Під час її головування сталася сутичка між «Грифоном» і журналістами, яких охорона силоміць намагалася не пустити до зали судових засідань.

 Крім того, вона, незважаючи на численні прохання, навіть не надала слова відповідачам – членам ДВК. Вони кілька разів зверталися із клопотанням і заявляли, що факти, на які посилається позивач, можуть спростувати десятки осіб.

 Суддя Степанова жодного разу так і не надала можливість представникам ДВК висловитись.

 Засідання суду тривають, охорона категорично забороняє знімати судовий процес навіть на мобільні телефони.

Be the first to comment on "Суд в Обухові слухає тільки представників Засухи і забороняє відеозйомку"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Новини, Події, Політика
“Масажист Азарова” пролетів повз нову Раду

Переможцем парламентських виборів у мажоритарному окрузі №97 за попередніми даними став кандидат від партії УДАР Павло Різаненко тоді як фаворит...

Close