«Свято хліба» в Пирогові

Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує киян та гостей міста на «Свято хліба», яке відбудеться 6-7 жовтня 2012р. з 12.00 до 16.00 години на «Співочому полі».

Хліб здавна вважався символом святості, символом радості, щастя, здоров’я та багатства. Із хлібом зустрічали новонароджене дитя, з хлібом вітали і породіллю. Пізніше з хлібом виряджали дитя до Христа, а коли підросте, то з хлібом виряджали й до школи. З хлібом одружували молодих, хлібом благословляли батьки дітей до шлюбу.

У програмі свята: На сцені «Співочого поля» Вас чекає презентація української обрядової випічки від учасників свята

На святі виступатимуть кращі аматорські фольклорні колективи з Київщини, Кіровоградщини, Вінниччини та інші., у виконанні яких будуть виконані різні обрядові пісні та дійства із залученням хліба.

Ви зможете взяти участь у різноманітних дегустація хлібобулочних виробів, тематичних забавах для дорослих та дітей.

Крім того на Співочому полі буде організовано виставку-продаж хліба, обрядової випічки та різних хлібобулочних виробів. На святі можна буде придбати різноманітні предмети обрядової культури (форми для випічки, кераміку,обрядове гаптування)

 У ці чудові осінні дні Ви зможете гарно відпочити у Музеї, на фоні мальовничих краєвидів.

 Їхати тролейбусом № 11 від ст. м. «Виставковий центр», маршрутними таксі

№№ 172(3), 156, 56-к.

З повагою, дирекція НМНАПУ

http://pyrohiv.com.ua

конт. тел. 067-163-50-62

More in Новини, Події, Суспільство, Культура, Наша історія
Глава моніторингового комітету ПАРЄ впевнений, що Тимошенко визнають політв’язнем

Глава моніторингового комітету ПАРЄ Андрес Еркель не виключає, що процеси проти опозиціонерів засновані на передвиборчих розрахунках влади. Він також упевнений,...

Close