Америка теж вшановує жертв Голодомору, називаючи його спробою зламати волю українців

Америка приєднується до народу України і українців у всьому світі, які вшановують пам’ять жертв Голодомору, і повторює заклик до поваги до прав людини, а також знову підтверджує своє бажання запобігти подібним трагедіям. Про це йдеться в заяві, поширеній Білим домом від імені його прес-секретаря Джея Карні.

«Ми вшановуємо мільйони людей, які втратили свої життя під час цієї катастрофи … яка була навмисною спробою зламати волю українського народу. Це данина мужності і стійкості українського народу, який не відмовився від своєї гідності, універсальних прав і суверенітету навіть у часи неймовірної жорстокості. Нинішня боротьба українців за побудову демократії, що підтримує ці вічні цінності – це також вшанування пам’яті загиблих», – сказано в заяві.

19–23 листопада – поминальний тиждень пам’яті жертв Голодомору. 24 листопада о 16:00 Україна запалить Свічку пам’яті жертв Голодомору-геноциду.

Радіо Свобода

More in Громадські акції, Новини, Події, Суспільство, Наша історія, Політичні репресії
НМПУ зупиняє участь у робочій групі “Відкрита розмова” (відео)

Незалежна медіа-профспілка України зупиняє свою участь в засіданнях Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та...

Close