Останні новини

У Сумському державному університеті 20 листопада презентуватимуть «Освітню програму Вікіпедії»

20  листопада 2012 року у Сумському державному університеті відбудеться презентація міжнародної ініціативи у галузі освіти «Освітньої програми Вікіпедії».

Цього дня у Сумському державному університеті громадська організація «Вікімедіа Україна» презентуватиме «Освітню програму Вікіпедії», яка полягає у залученні до редагування Вікіпедії школярів та студентів, а також її структурну складову – «Українську Вікіпрограму для вишів», ідея якої полягає у написанні та поліпшенні статей україномовної Вікіпедії студентами та аспірантами вищих навчальних закладів України. У презентації буде подана інформація про міжнародний досвід та досягнення цієї освітньої ініціативи як інноваційного підходу в організації навчального процесу у світі, про механізми та концепцію її реалізації в Україні, а також перші кроки з реалізації цієї програми в нашій країні, які здійснюються у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна та Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут». Також в рамках презентації буде проведено тренінг з основ редагування Вікіпедії.

Початок заходу о 13-25 в аудиторій БІЦ-307 СумДУ (м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2).

Слід зауважити, що Сумський державний університет став першим українським університетом, який долучився до реалізації «Освітньої програми Вікіпедії».

Офіційний блог громадської організації «Вікімедіа Україна»

Be the first to comment on "У Сумському державному університеті 20 листопада презентуватимуть «Освітню програму Вікіпедії»"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Новини, Технології, Освіта і наука
Посол: Євросоюз не хоче проводити саміт з Україною

Вперше за останні 15 років не відбудеться саміт Україна - Євросоюз.

Close