До прокуратури Києва не надходило жодної заяви про фальсифікації на виборах

До прокуратури міста Києва не надходило жодних заяви від окружних виборчих комісій заяв та скарг про можливість фальсифікацій чи порушень роботи на виборах. Про це сьогодні сказав на брифінгу прокурор міста Києва Анатолій Мельник, передає кореспондент УНН.

“До прокуратури міста Києва і до районних прокуратур на порушення порядку проведення виборчого процесу не надходило на сьогоднішній день (скарг і заяв – Ред.)”, – повідомив А.Мельник.

Прокурор Києва також додав, що аналогічних заяв та скарг не надходило і від ЦВК.
Джерело:  УНН

1 Comment on "До прокуратури Києва не надходило жодної заяви про фальсифікації на виборах"

  1. Как же так, как это не поступало, если вот, Ляпина заявляет, что написала заявление генпрокурору о фальсификации протокола о подсчете голосов участковой избирательной комиссии №400180 на ее участке в киевском одномандатном избирательном округе №216.

    http://podrobnosti.ua/elect2012/2012/11/01/867929.html#comments

    Так это только один пример из множества, который подтверждает, что прокурор или лжёт, или неосведомлён и потом будет прикидываться дурныком, хотя по факту вводит народ в заблуждение.

Comments are closed.

More in Новини, Події, Політика
Обухівська ОВК незаконно почала перерахунок голосів

ОВК мотивує своє рішення тим, що бюлетені нібито були зіпсовані. Це відома схема фальсифікації виборів, коли у самій ОВК спеціально...

Close