Прес-конференція: «Міліція очима громадян: нові методи оцінки ефективності роботи МВС»

У вівторок, 27 листопада, об 11:00 в приміщенні інформаційного агентства RegioNews (м.Київ, вул. Хрещатик, 10Б) відбудеться прес-конференція на тему: «Міліція очима громадян: нові методи оцінки ефективності роботи МВС».

Йтиметься про зміну підходів до оцінювання діяльності української міліції, а також про те, наскільки жителі України довіряють МВС та чи безпечно вони почуваються у своїй країні.

Під час прес-конференції будуть презентовані результати першого в Україні масштабного соціологічного опитування «Оцінювання міліції за допомогою громадської думки», яке провів Харківський інститут соціальних досліджень у партнерстві з Міністерством внутрішніх справ України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники: експерт Харківського інституту соціальних досліджень Андрій Черноусов, начальник управління зв’язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ Володимир Поліщук, директор програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» Роман Романов.

Додаткова інформація за телефоном: (097)104-38-02.

Акредитація на місці за редакційними посвідченнями.

Джерело

1 Comment on "Прес-конференція: «Міліція очима громадян: нові методи оцінки ефективності роботи МВС»"

  1. Євген | 24-11-2012 12:21 at 12:21 |

    Очима громадян: МВС зайнята лише боротьбою з демонстрантами. Боротьба з злочинністю не входить в її обов’язки.

Comments are closed.

More in Влада, Громадські акції, Новини, Події, Право
Затриманих на Майдані суд покарав штрафами

Шевченківський суд зобов'язав затриманих 22 листопада під час мітингу на Майдані Незалежності сплатити штрафи за "злісну непокору міліції" та "порушення...

Close