730 днів без свободи

730 днів із чорно-білих кадрів холодних камер Лук’янівського CІЗО, безкінечних судів і тепер уже колючих дротів Менської колонії.

Це не сюжет голівудського фільму, а реалії української політики. Демонстрація президентом Януковичем і його вірними псами із прокуратури та судів «жорсткої руки» і розправи над політичними опонентами.

Це два останні роки із життя одного із лідерів української опозиції Юрія Луценка.

Це розплата за позицію, за мужність і за бажання справжніх, демократичних і радикальних змін в українській політиці і суспільстві.

Юру навіть арештовували, намагаючись вдовольнити примхи замовника. 11 бійців СБУ підстерегли його під будинком під час прогулянки з собакою і посадили в машину, замасковану під таксі.

Уже потім були продажні печерські судді – Вовк і Медушевска, прокурори, які заїкались і червоніли від жартів Луценка, конвої, короткі побачення з дружиною через тюремні ґрати…

 Ми усе це бачили і переживали разом із Юрою. І він пережив всі ці незгоди гідно, як справжній чоловік. Мужньо, не втрачаючи свого ефектного почуття гумору і чіткого розуміння політичних процесів у країні.

 Юра – не просто ув’язнений, це уже символ. Символ нескореного духу і правди, боротьби за демократичне майбутнє України і непідкореності режиму.

 Це знають усі. Соратники, українці, Європа і світ.

 Юро, ми з тобою!

 *****

Прес-служба БЮТ

More in Новини, Події, Політика, Політичні репресії
До закону про демографічний реєстр пропонують внести низку змін

До нещодавно ухваленого закону про Єдиний державний демографічний реєстр (ЄДДР) слід внести низку змін, щоб запобігти порушенням прав людини. Про...

Close