Кириленко та Ляпіна внесли законопроект щодо відновлення цілісної системи місцевого самоврядування у Києві

18 грудня, народні депутати В’ячеслав Кириленко та Ксенія Ляпіна зареєстрували у Верховній Раді законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» (щодо відновлення цілісної системи місцевого самоврядування у місті Києві).

Проектом закону пропонується внесення змін до Закону України “Про столицю України – місто-герой Київ” в частині обов’язкового відновлення діяльності районних у місті Києві рад, які було ліквідовано у вересні 2010 року, а також щодо обов’язкового призначення на посаду Голови Київської міської державної адміністрації особи, яка обрана киянами Київським міським Головою. Найближчі вибори до районних у місті Києві рад пропонується провести одночасно з найближчими виборами Київської міської ради.

Народні депутати переконані, що прийняття законопроекту відновить самоврядування, якого зараз у столиці практично немає.

Прес-служба партії “За Україну!”

More in Новини, Події, Політика, Право, Верховна Рада
Ігор Орел: Мрія про громадський рух в Україні

Нижченаведені роздуми про структуру держави та виклики суспільству не витримують критики з точки зору існуючого законодавства і реалій сьогодення. Але...

Close