Наслідки мовного закону. На сайті Південної Залізниці більше нема української версії. (50 хв і вже знову є)

Південна залізниця знаходиться на сході України і має управління в Харкові. Тепер спробуйте знайти в них на сайті хоч слово українською, крім назви на емблемі та банерній рекламі.

Сайт Південної, тьху… Южной Железной Дороги http://www.pz.gov.ua/uzhdc.php?lid=1&mid=11

Ще пару місяців тому українська версія на сайті була. А сьогодні, я зайшла перевірити наявність квитків і….  не змогла навіть назви міст ввести українською, можете спробувати самі.

В результаті я написала їм таке:

 “Чому в вас нема україномовної версії сайту? Ви порушуєте мої права споживача на отримання інформації рідною мовою, яка на хвилиночку, ще й є державною. Дякую за увагу і відповідь.”

Якщо ви хочете повторити мій подвиг – форма тут  http://www.pz.gov.ua/zver/index.php?lid=1&mid=221

Завтра ще полетить запит в Міністерство Інфраструктури. Хоч воно нам і відповідає через два місяці, але змушено ж щось вигадувати. Цікаво, що вигадає цього разу….

Оновлення. Через 50 хвилин після моєї скарги читач в коментарях повідомив, що знайшов мовну версію. Вона опинилася в правому верхньому куті і вона нормально працює. Дивіться скріншоти до і після того. Просто технічна помилка?

А наступного ранку я отримала листа з залізниці.

Добрый день! Мы учли ваши замечания по поводу нашего сайта, так как у нас на сайте очень много клиентов русскоязычных поэтому сайт открывается на русском языке. Если Вы хотите на украинском языке смотрите в правом углу верхней панели и переходите на украинский язык.
По такой же просьбе много пассажиров обращаются с просьбой видеть сайт на русском языке.

ПС. Так, назва залізниці “Підвенна”, яка ходить на сході країни – це маразм, але це вже зовсім інша історія. Чи не інша?

ПС2.  Електропоїзд Hyundai сполученням Київ–Харків простояв на перегоні три години.  І допомогла, синку, тобі та російська мова?

Сайт до публікації

More in Новини, Право, Суспільство, Економіка
Клінтон заявляє про “повторну радянізацію” під назвою Митний союз

Особливу увагу держсекретар США звернула на Росію через придушення демократії та прав людини.

Close