Ще одна перемога громади. Тепер в Краматорську.

Після чудових новин з Маріуполя, де місцева громада шляхом мітингів та громадської активности зуміла вплинути на владу, прийшли гарні новини з Краматорська, де теж начеб то загоївся річний конфлікт між громадою та бізнесом.

Майже рік тому я інформував про події, що відбували в Краматорську, де на одній з вулиць між домами один з місцевих підприємців захотів будувати магазин. Це ж звісно не сподобалось місцевим жителям. Проте, вони на відміну від багатьох аналогічних випадках не стали мовчки плакатися на кухні сусідці, а згуртувались і проводили мітинги, писали запити. Коротше, робили все аби привернути увагу до своєї проблеми. За весь час протистояння, на жителів тиснула міліція, тиснули невідомі, чиновники. Проте жителі все ж не здались.

Сьогодні, як повідомляє місцевий сайт hi.dn.ua, сьогодні міська рада відмовила продовжити договір оренди на ділянку між будинку 9 і 13 по вулиці Дворцовій.
На фото нижче маленький пікет міськради:

Ось так, не злякавшись, громада перемогла бабло та все подібне кодло, що супроводжує подібну боротьбу.

More in Влада, Громадські акції, Новини, Поліція, Розділи, Суспільство, Місцева влада, Протест
Тарас Вoзняк: Завершується річний цикл

Ось і розпочалися Свята – діти отримали своїх миколайчиків. Завершується річний цикл. А мало що змінюється – як у нашій...

Close