20 січня в Києві пройшла акція «Соборну Україну – до Соборної Європи»

В заході взяло участь більш ніж дві сотні людей, серед яких були представники «Народного руху України», «Народної партії України», «Конгресу Українських Націоналістів», та «Молодого народного руху».

Акція стартувала о першій голині на Софіївськійплощі, де було розгорнуто національний прапор України розміром 30 на 40 метрів. Учасники ходи пронесли розгорнутий прапор центральними вулицями міста до Європейської площі.

Серед лозунгів лунали: «ГЕТЬ МИТНИЙ СОЮЗ!» , «СОБОРНУ УКРАЇНУ ДО СОБОРНОЇ ЄВРОПИ!» та «УКРАЇНУ ДО ЄВРОПИ, РОСІЮ – ДАЛЕКО!»

По завершенню ходи на Європейській площі відбувся мітинг та умовне приєднання України до Європейського Союзу на мапі.Організатори акції звернулись до представників ЗМІ та громадськості з метою привернути увагу до загроз і проблем, пов’язаних із перспективою вступу України до «Митного Союзу» та необхідності приєднання приєднання до європейської спільноти. Зокрема, слово взяли Іван Заєць, Володимир Шовкошитний, Іван Крулько та Євген Гірник.

На завершення заходу всі присутні на площі заспівали гімн України.

Текст і фото: Іван Юрчик

More in Громадські акції, Новини, Дати, Фоторепортаж
Трохи більше про післязавтрішній Марш Соборності

Цьогорічний День Соборності має усі шанси увійти в історію святкування цієї пам’ятної дати як такий, коли саме цікаве відбуватиметься не...

Close