Крикун: Звинуваченнями Тимошенко у вбивстві Щербаня влада хоче унеможливити вступ України в ЄС

Дмитро Крикун, координатор громадянського руху Ми – європейці в ефірі телеканалу ТВі розповідає про справжні мотиви звинувачення Тимошенко у вбивстві Щербаня:

“За три години до того, як генеральний прокурор вийшов на прес-конференцію з повідомленням про звинувачення Тимошенко у вбивстві Щербаня, пройшла інформація про те, що дуже успішно просувається підготовка до самміту Україна-ЄС, і що Україна має реальні перспективи. Це були витоки з джерел в Стразбурзі, в Брюсселі про те, що Україна має шанси на цьому самміті наблизитися до Європи.  Буквально через три години після цієї інформації вийшла прес-конференція пана Пшонки. Я не вірю в співпадіння. В нашій країні вони неможливі. Ситуацію з Тимошенко я розглядаю саме у цьому геополітичному напрямку.Фактично люди, інституції, сусідні держави роблять усе для того, щоб Україна ніяк не наблизилася до Європи”.


Новина на сторінці ТВі

More in Вибір редактора, Влада, Новини, Події
Запрошення на судилище над журналістом Русланом Коцабою

Заявляю, що після судового засідання проведу прес-конференцію, де оприлюдню всі відомі мені факти і документи щодо «діяльності» міліціонера-перевертня Василя Строїча.

Close