Останні новини

Крикун: Звинуваченнями Тимошенко у вбивстві Щербаня влада хоче унеможливити вступ України в ЄС

Дмитро Крикун, координатор громадянського руху Ми – європейці в ефірі телеканалу ТВі розповідає про справжні мотиви звинувачення Тимошенко у вбивстві Щербаня:

“За три години до того, як генеральний прокурор вийшов на прес-конференцію з повідомленням про звинувачення Тимошенко у вбивстві Щербаня, пройшла інформація про те, що дуже успішно просувається підготовка до самміту Україна-ЄС, і що Україна має реальні перспективи. Це були витоки з джерел в Стразбурзі, в Брюсселі про те, що Україна має шанси на цьому самміті наблизитися до Європи.  Буквально через три години після цієї інформації вийшла прес-конференція пана Пшонки. Я не вірю в співпадіння. В нашій країні вони неможливі. Ситуацію з Тимошенко я розглядаю саме у цьому геополітичному напрямку.Фактично люди, інституції, сусідні держави роблять усе для того, щоб Україна ніяк не наблизилася до Європи”.


Новина на сторінці ТВі

Be the first to comment on "Крикун: Звинуваченнями Тимошенко у вбивстві Щербаня влада хоче унеможливити вступ України в ЄС"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Вибір редактора, Влада, Новини, Події
Запрошення на судилище над журналістом Русланом Коцабою

Заявляю, що після судового засідання проведу прес-конференцію, де оприлюдню всі відомі мені факти і документи щодо «діяльності» міліціонера-перевертня Василя Строїча.

Close