Роботу над мирними зібраннями вестиме робоча група

Офіційно:

КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ІНІЦІЮЄ СТВОРЕННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ДЛЯ РОБОТИ НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ПРО МИРНІ ЗІБРАННЯ

Валерій Пацкан, Голова Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин на зустрічі із представниками громадських організацій ініціював створення робочої групи для роботи над законопроектом «Про мирні зібрання».

До роботи на законопроектом будуть долучені представники громадських організацій, фахівці Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ та Адміністрації Президента.

«Комітет налаштований на роботу, члени комітету будуть працювати як одна команда, і як одна команда нестимуть відповідальність. Тому у нас не стоїть питання про отримання політичних дивідендів», –  наголосив Валерій Пацкан.

І запевнив, що конструктивні пропозиції стосовно законопроекту будуть враховані.

 Прес-служба народного депутата України Пацкана В. В

*****

Майдан-Моніторинг” зичить робочій групі плідної та успішної роботи і днями надіслав (повторно, перший раз це робилося ще в часи ВРУ попереднього скликання) власні пропозиції до законопроекту про мирні зібрання.

More in Моніторинг, Новини, Події, Політика, Право, Верховна Рада, Свобода мирних зібрань
До харківського ланцюга єдності приєднались Чорні запорожці

Святкові заходи присвячені Дню Соборності України відбувались біля пам’ятника Тарасу Шевченку. На запрошення «Молодої Просвіти» до Харкова завітали Чорні запорожці...

Close