Останні новини

Ще одне кримінальне провадження проти неправового застосування сили працівником міліції

Прокуратура порушила досудове провадження відносно нападу працівника міліції, прапорщика Угрина, на журналіста видання “Лівий Берег” Максима Левіна.

Як ми вже повідомляли в статті від 29 листопада “Щодо дій міліції під час роботи окружкому №11 міста Вінниця“, звернення нашої редакції до міністра МВС Захарченка, підтримане народним депутатом України Лесею Оробець, не до чого не призвело – у відповіді  міністерства було лише бажання захистити, як би то мовити, “честь мундиру”. В статті ми звернули увагу читачів на брутальні порушення законодавства, які були, на жаль, підтримані міліцією.

ugrynАле звернення до прокуратури трохи виправило ситуацію. З повідомлення старшого слідчого Вінницької прокуратури М.М.Греська стало відомо, що з приводу неправомірних дій прапорщика Угрина було порушено кримінальне провадження, яке зареєстроване 26.11.2012 року.

Редакція Інформаційного агентства “Поряд з вами” продовжує моніторити протиправні дії відносно українських журналістів та закликає редакції більш відповідально ставитися до захисту своїх працівників.

ІА “Поряд з вами” http://www.poryad.com/?p=19758
More in Моніторинг, Новини, Прокуратура, Свобода слова
Музей Гончара запрошує на святкування Меланки й Василя

14 січня 2013 року, о 17:00

Close