Суд заборонив опозиції пікетувати міністрів у Чернівцях

Окружний адміністративний суд задовільнив позов Чернівецької міської ради та заборонив проведення зборів иа інших заходів у Чернівцях 13 січня. Про це molbuk.ua повідомив голова обласної організації ВО “Свобода” Віталій Мельничук (на фото).

– Суд аргументував заборону проведення акцій намаганням уникнути протистояння та неможливістю забезпечити правоохоронцями належну безпеку, – сказав В.Мельничук.

Про наміри провести збори повідомили сім партій та організацій – зокрема, “Свобода”, “Фронт змін”, “Батьківщина” та УДАР. Заборонили всім.

Розгляд справи в суді тривав з 14.00 до 19.45.

Водночас “Свобода”, незважаючи на рішення суду, таки планує провести акцію протесту проти переговорів про можливий вступ України в Митний союз.

Нагадаємо, заплановані опозицією акції приурочені до засідання Підкомітету з міжнародного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії під головуванням Міністра закордонних справ України Л.О.Кожари та Міністра закордонних справ Російської Федерації С.В.Лаврова у Чернівцях.

Майдан-Моніторинг займеться. Наші клієнти. Очевидно.

Джерело

More in Моніторинг, Новини, Cуди, Свобода мирних зібрань
Ще одне кримінальне провадження проти неправового застосування сили працівником міліції

Прокуратура порушила досудове провадження відносно нападу працівника міліції, прапорщика Угрина, на журналіста видання “Лівий Берег” Максима Левіна.

Close