Заява на підтримку Юрія Луценка

Заява

Останні події, пов’язані з різким погіршенням після операції стану здоров’я Юрія Луценка, унаслідок транспортування його з лікарні до колонії, свідчать про те, що влада не відмовляється від наміру фізичного усунення одного з лідерів опозиції до режиму Януковича.

Вимагаємо негайного повернення політичного в’язня Юрія Луценка до лікарні та забезпечення йому належного  медичного догляду в післяопераційний період.

Звертаємось до національних та міжнародних правозахисних організацій, міжнародної спільноти із закликом домагатися від В. Януковича та його поплічників  припинити фізичне знищення Юрія Луценка та звільнити його з місць позбавлення волі, куди його кинули за політично вмотивованими безпідставними вироками маріонеткових суддів.

1.    Василь Шкляр – письменник, лауреат Шевченківської премії;

2.    Анжеліка Рудницька – заслужена артистка України;

3.    Олександр Бригинець – народний депутат України;

4.    Юрій Журавель – музикант, гурт «ОТ ВІНТА»;

5.    Олександр Власюк (Лірник Сашко) – казкар, автор телепрограм;

6.    Олександр Доній – народний депутат України;

7.    Іван Леньо – музикант, гурт «KOZAK SYSTEM»;

8.    Володимир Шерстюк – музикант, гурт «KOZAK SYSTEM»;

2 Comments on "Заява на підтримку Юрія Луценка"

  1. Панас | 31-01-2013 14:05 at 14:05 |

    Как попахивает коллективными письмами времен так называемого тоталитаризма. Тогда тоже творческие деятели клеймили других. Как например гражданин Яворивский тоже подписал общую кляузу на Чорновила, чтобы его посадили. А теперь он ярый приверженец Чорновила. Ох музыканты не так вы сидите.

Comments are closed.

More in Новини, Події, Політика, Право, Суспільство, Протест
Південний берег Криму завалюють будівельним сміттям (ВІДЕО)

"Інвестори" не тільки руйнують пляжі, але й забруднюють унікальну природу Південного узбережжя Криму. Сміття вивозять вночі, а місцева влада навіть...

Close