Останні новини

Попов просить заборонити мітингувати перед Генпрокуратурою

Окружний адмінсуд Києва почав розгляд позову Київської міськдержадміністрації про заборону проведення акцій протесту поряд із будівлею Генпрокуратури.

Відповідний позов в Окружний адміністративний суд Києва був спрямований департаментом суспільних комунікацій КМДА 22 лютого, передає Комерсант-Україна.

У цьому позові КМДА вимагає заборонити в 2013 році проведення “будь-яких мирних зборів на вулицях Резницькій і Гусовського”. Саме в цьому районі перебуває комплекс будівель Генеральної прокуратури.

Позовна заява складена на основі висновків управління освіти Печерської районної державної адміністрації, Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Києві й управління ДАІ МВС столиці.

У висновках стверджується, що проведення біля ГПУ акцій і зборів “може привести до порушень громадського порядку, складнощів у дорожньому русі, а також створить шум, що перешкоджає роботі ряду дитячих садків, розташованих біля будівлі ГПУ”.

У списку організацій, для яких КМДА прагне добитися заборони на проведення акцій, зазначені, наприклад, Всеукраїнська громадська організація “Народна солідарність за соціальний захист і взаємодопомога”, благодійна організація ” Шанс-Плюс”, громадянська кампанія “Форум порятунку Києва” і громадська організація “Тверезий Київ”.

У середу Окружний адмінсуд приступив до розгляду позову. Представник КМДА на засідання не з’явився, надіславши клопотання про розгляд позову за його відсутності.

Рішення у справі суддя пообіцяв повідомити в четвер ранком.

Українська Правда

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Право, Cуди, Місцева влада, Свобода мирних зібрань
виставка карта експонат
Население Крыма увеличивается за счет мигрантов из России. Узбекистан лишь на 2-м месте

...

Close