Мирні зібрання: “Совецький союз” та “самодіяльність” у Шахтарську

Місто Шахтарськ, Донеччина. Як виявив “Майдан Моніторинг“, влада цього міста також вважає чинним дрімучий за своєю реакційністю совковий “указ” про мирні зібрання, якимось незбагненим для нас чином поєднуючи його у своїх владних головах з Конституцією України та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.

Крім того, тамтешні самоврядувальники, не маючи на те жодних законних повноважень, теж затвердили власне “Положення”, де “зарегулювали” і визначення видів мирних зібрань (що, взагалі то, може робити або законодавець, або Конституційний Суд), і строк завчасного сповіщення, і місця проведення зібрань і багато чого іншого.

До речі, на сьогодні ми виявили вже двадцять з гаком випадків подібної “місцевої самодіяльности” органів місцевого самоврядування – і це лише початок. Отже, питання забезпечення свободи мирних зібрань шляхом прийняття відповідного законодавчого акту є вельми актуальним. Sapienti sat.

More in Влада, Громадські акції, Моніторинг, Новини, Події, Право, Місцева влада, Свобода мирних зібрань
В Феодосии митинг потребовал справедливого расследования ДТП

Участники митинга, который прошел 15 марта в Феодосии у городского здания прокуратуры, потребовали справедливого расследования этого происшествия.

Close