Офіційно: У Києві за хабарі засуджено митника аеропорту

Солом’янський районний суд м. Києва виніс вирок у справі київського митника, котрий неодноразово вимагав та одержав хабарі на загальну суму 1 400 доларів США.

         Обставини справи:

Київська регіональна митниця наклала заборону на заправки повітряних суден іноземної авіакомпанії одним з українських підприємств.

Натомість старший інспектор митного посту “Київ-аеропорт” запропонував підприємцю вирішити це питання та не створювати перешкоди в роботі у разі передачі йому хабара в розмірі $100 за кожну заправку літака.

Загалом за три місяці на вимогу митника підприємець передав йому $1 400.

У лютому минулого року відразу після одержання хабара у розмірі $500 митника було затримано працівниками СБУ.

Додатково:

За вироком суду йому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки та позбавленням спеціального звання інспектора митної служби другого рангу.

Нагадаємо, що у прокуратурі Солом’янського району Києва постійно діє телефон гарячої лінії для представників малого та середнього бізнесу, по якому можна звернутися до прокуратури з приводу незаконного втручання в господарську діяльність та тиску з боку органів державного контролю.

Телефон гарячої лінії: 408-00-28.

Прес-служба прокуратури

Солом’янського району міста Києва

More in Влада, Кримінал, Новини, Події, Право, Cуди, Прокуратура
Південному пропонують VIP-курорт. Містяни не в захваті.

Здавалося, що жителям Південного радіти треба з того, що їхнє робітниче місто стане ще й курортом європейського класу. Але, мабуть,...

Close