Мирні зібрання. Як свободу загнати у “гетто”

Серед органів місцевого самоврядування є поширена мода: приймати маленькі нормативні актики, якими визначаються місця проведення мирних зібрань. Що у цьому поганого? Якщо це рекомендація – то нічого. А якщо йдеться про заборону проведення акцій де-інде, то це – незаконне обмеження реалізації права на мирні зібрання за територією. От приклад з міста Тальне (Черкащина)

Тальне-39-2012-1Тальне-39-2012-2А от у Миронівці (Київщина), так потурбувалися про “безпеку життя громадян”, що встановили лише одне місце, бо там, мовляв, є огорожа.
Звертіть також увагу на супровідний лист. Відповідаючи за запитання “Майдан Моніторингу” про те, чи керуються місцеві самоврядувальники [давно нечинним] указом ВР СРСР “Про порядок організації і проведення зборів …. в СРСР“, міський голова не лише відповів ствердно (у такий спосіб “реставрувавши” совок в окремо взятій Миронівці), але і назвав той “указ” “указом Президента”.

Миронівка-39-2012-1Миронівка-39-2012-2

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Право, Місцева влада, Свобода мирних зібрань
Рішення Всеукраїнських зборів депутатів місцевих рад від Об’єднаної опозиції та представників громадськості

Останні події в Україні чітко продемонстрували – злочинний режим Януковича через страх втратити владу готовий на все, навіть на антиконституційний...

Close