Офіціоз: Столичний міліціонер за незаконне затримання та застосування наручників опинився на лаві підсудних

Прокуратура Дніпровського району столиці закінчила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно працівника Дніпровського райуправління міліції, котрий безпідставно затримав громадянина та  понад 7 годин утримував його у відділенні міліції.

Встановлено, що у грудні минулого року оперуповноважений відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Дніпровського райуправління міліції незаконно затримав на вулиці 32-річного киянина та, застібнувши на ньому наручники, доставив до територіального відділку міліції.

В подальшому лейтенант міліції більше 7 годин утримував потерпілого у своєму службовому кабінеті, психологічно тиснув на нього та погрожував притягненням до кримінальної відповідальності за відмову співпрацювати з міліцією. 

Кримінальне провадження стосовно міліціонера було відкрито за ч.1 ст. 371 КК (завідомо незаконне затримання). За вчинення протиправних дій йому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Наразі кримінальне провадження з обвинувальним актом скеровано до Дніпровського райсуду столиці для розгляду по суті.

 

Прес-служба прокуратури

Дніпровського району міста Києва

More in Влада, Кримінал, Новини, Події, Поліція, Право, Прокуратура
Володимир Яворський: Для чого потрібен закон про свободу мирних зібрань

Довгий час триває складне обговорення закону про свободу мирних зібрань. При цьому парадокс ситуації полягає в тому, що знову й...

Close