Офіціоз. Віктор Янукович: Україна планує підписати Угоду про асоціацію з ЄС на Саміті «Східного партнерства»

Україна планує цього року підписати Угоду про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час спілкування з журналістами у Вінниці.

«На цей рік ми маємо амбітну мету – підписати в листопаді цього року на Саміті у Вільнюсі Угоду про асоціацію та створення зони вільної торгівлі», – сказав Глава держави.

За словами Президента, для України процес євроінтеграції – це, передусім, модернізація країни, дотримання демократичних стандартів. Процес гармонізації вітчизняного законодавства до європейських норм триває, наголосив Віктор Янукович.

«Є ціла низка різних питань, як гармонізація законодавства, наші зобов’язання перед Радою Європи і наші спільні плани… Всі ці питання знаходяться у робочому стані. Інколи ми не встигаємо їх вчасно вирішувати з різних об’єктивних і суб’єктивних причин. До суб’єктивних причин можна віднести перерву в роботі парламенту», – зазначив Президент.

Джерело

More in Влада, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Президент
У ПАРЄ закликали владу й опозицію знайти спільну мову

Співдоповідачі моніторингового комітету ПАРЄ в Україні Маріетта де Пурбе-Лундін і Маіліс Репс розраховують, що українські політики знайдуть спільну мову й...

Close