Вирок Луценку у другій справі залишили в силі

Вищий спецсуд залишив у силі вирок Юрію Луценку у другій справі щодо розслідування отруєння Віктора Ющенка.

Однак це рішення не несе фактичних наслідків з врахуванням вже відбутих Луценком понад 2 років обмеження волі та помилуванням за першим вироком, передає Інтерфакс-Україна.

“Колегія суддів ухвалила касаційні скарги … залишити без задоволення”, – сказав головуючий суддя Валерій Швець на засіданні в середу.

Як відомо, суд розглядав касацію на вирок, згідно з яким Луценко в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння колишнього президента Віктора Ющенка був засуджений до 2 років обмеження волі. Цей термін поглинався першим вироком щодо Дня міліції, яким Луценка було засуджено до 4 років ув’язнення.

Як відомо, раніше Вищий спецсуд відмовився змінити вирок Луценку по іншій справі про працевлаштування водія і святкування Дня міліції.

5 квітня стало відомо, що омбудсмен Валерія Лутковська звернулася до президента про помилування Луценка, вже 7 квітня Янукович підписав указ про помилування екс-міністра внутрішніх справ. В цей же ден Луценко залишив колонію.

Українська Правда

More in Влада, Новини, Події, Політика, Право, Cуди, Політичні репресії
Жбурнути в Колесніченка лайном коштує 51 гривню (ДОКУМЕНТ)

Шевченківський районний суд оштрафував Єлизавету Жарікову на 51 гривню за вчорашню фекальну атаку на депутата-українофоба.

Close