Amnesty International: права затриманих в Україні порушують

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International вказує на недоліки в системі кримінального правосуддя і відсутність гарантій прав затриманих в Україні.

Про це йдеться у річному звіті “Стан прав людини у світі”, оприлюдненому в четвер на сайті організації, передає Радіо “Свобода”.

У цій доповіді проаналізоване становище у 159 країнах, де можновладці порушують права “тих, хто стоїть на шляху їхніх інтересів”.

За даними правозахисників, міжнародна делегація, яка відвідала Україну в 2011 році була “завалена заявами затриманих людей”.

Офіційний Київ проігнорував рекомендації ООН створити незалежний орган для розслідування заяв про катування, йдеться у доповіді.

У звіті також говориться про ймовірно політично вмотивоване переслідування колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та членів її уряду.

Крім того, правозахисники наголошують, що права гомосексуалів та трансгендерів є в небезпеці через пропоновані в парламенті зміни до законодавства.

Українська Правда

More in Новини, Події, Політика, Право, Політичні репресії
ІЦ “Майдан Моніторинг”: Меморандум щодо свободи мирних зібрань в Україні

складено Інформаційним центром "Майдан Моніторинг" за підсумком 2012-го року та на підставі даних поточного моніторингу у 2013 році

Close