Головного міліціонера Львівщини попросять провести роз’яснювальну роботу серед правоохоронців

28 травня о 13:00 біля Головного управління МВСУ у Львівській області (пл. Г. Григоренка, 3) пройде акція «Безпека журналістів: нагадуємо і застерігаємо», – повідомили активісти Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ) у Львові.

Зокрема, у повідоленні сказано: “У вівторок спливає 10-денний термін службового розслідування щодо міліціонерів, які не втручалися у побиття журналістів Ольги Сніцарчук та Влада Соделя у Києві.

«Акція покликана знову нагадати про необхідність розслідування цього порушення, і попередити бездіяльність правоохоронців у Львові, щоб журналісти почували себе у повній безпеці під час своєї роботи», – зазначають організатори.

Впродовж акції активісти НМПУ у Львові передадуть начальнику ГУМВСУ у Львівській області Олександру Рудяку лист з вимогою провести роз’яснювальну роботу серед правоохоронців Львівщини щодо поводження з журналістами і повідомити про це мас-медіа впродовж 2 тижнів.

Журналісти роздаватимуть міліціонерам пам’ятки з правовим аналізом побиття у Києві та інструкцією, як мають діяти правоохоронці у подібних випадках”.

Джерело

More in Влада, Кримінал, Новини, Події, Поліція, Право, Протест
Співробітники міліції перешкоджали журналістам встановлювати намет біля МВС

Співробітники міліції перешкоджали представникам журналістського руху “Стоп цензурі!” встановлювати біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України намет, що має стати інформаційним...

Close