«Міністре, розслідуй або йди геть!»

Сьогодні, 20 травня з 11.00 приблизно до 13.00 біля приміщення МВС відбулася акція журналістів «Міністре, розслідуй або йди геть!». поштовхом до якої стало побиття 18 травня кореспондентки 5-го каналу Ольги Снісарчук і кореспондента газети «Коммерсантъ» Влада Соделя. Інцидент стався за присутності та за повної пасивності й бездіяльності міліції.

Сьогодні під МВС прийшли близько 150 журналістів. Але міністр, зустрічі з яким вимагали протестуючі – так і не вийшов. Присутні підготували та підписали лист ім’я міністра з вимогою зустрітися із журналістами та дати пояснення щодо інциденту 18 травня та ряду інших випадків, коли грубо порушувалися права журналістів, але розслідування не проводилися за ст. 171 ККУ, або ж не доводилися до кінця. Цей лист підписали 98 журналістів та зареєстрували у приймальні міністра. Будемо чекати на реакцію.

Оксана Винничук

Фото Леоніда Тонковида

IMG_1954 IMG_1961 IMG_1967 IMG_1974МВС

More in Новини, Поліція, Протест
МВС почала розслідувати бездіяльність міліції під час побиття журналістів

Міністерство внутрішніх справ почало службове розслідування із приводу бездіяльності своїх співробітників під час побиття журналістів 18 травня, повідомив виконувач обов'язків...

Close