Комітет сенату США затвердив кандидатуру Джеффрі Пайятта на посаду посла в Україні

payyatt_250x200Комітет з міжнародних справ сенату США одноголосно затвердив кандидатуру Джеффрі Пайятта (на фото), запропоновану Президентом США Бараком Обамою, на посаду посла в Україні. Про це йдеться у рішенні Комітету, текст якого опублікований на сайті сенатського комітету.

“Члени комітету одноголосно затвердили кандидатуру пана Джеффрі Пайятта на посаду посла в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Після рекомендації комітету призначення нового глави дипмісії США в Україні повинен затвердити повний склад сенату.

Джеффрі Пайятт – дипломат з величезним досвідом. Пайятт в Єльському університеті одержав ступінь магістра в галузі міжнародних відносин, а в Ірвіні ступінь бакалавра політології. Він 22 роки працював у Державному департаменті, в основному в Азії та Латинській Америці. У травні 2010 р. Пайятт обійняв посаду головного заступника помічника державного секретаря – заступника керівника Бюро з питань Південної і Центральної Азії. До цього, з серпня 2007 р., він був заступником глави дипломатичної місії США при Міжнародному агентстві з атомної енергії та міжнародних організаціях у Відні.

З 2002 по 2007 рр. Пайятт служив у посольстві США в Делі, Індія, спочатку як радник-посланник з політичних питань, а з червня 2006 р. – як заступник керівника дипломатичної місії. До призначення в Індію він працював у Генеральному консульстві США в Гонконзі, займаючись діалогом з питань торгівлі та експортного контролю. З 1997 по 1999 р. він був керівником американського консульства в Лахорі, представляючи США в регіоні Пакистану.

У Джеффрі Пайятта з дружиною Мері двоє дітей, Вільям і Клер, 21 рік і 19 років.

Зараз послом США в Україні є Джон Теффт. Він був призначений у вересні 2009 р. Тепер термін його служби підходить до кінця. Теффт в одному з інтерв’ю вже говорив, що збирається покинути країну влітку. Швидше за все, в той же час приїде і новий посол.

Джерело

More in Національна безпека, Новини, Події, Політика
До міжнародного дня ООН на підтримку жертв катувань Майдан Reload порівняв тюрми комуністів та нацистів

Учасники дискусії дійшли спільної думки про те, що в сучасній Україні зберігається загроза повернення тих страшних часів, коли життя людини...

Close