Останні новини

Програма “Країни Мрій” 2013

8f1af8ac78ce91e411c11ac3c965f6fd6 липня 2013 р.:

Сцена «Під Стінами Лаври»

• 13.00 – 14.00 – «Царина» (Київ)
• 14.00 – 15.00 – «Йорий Клоц» (Львів)
• 15.00 – 16.00 – «Камо Грядеші» (Київ)
• 16.00 – 17.00 – «Назад Шляху Немає» & «Михайлове Чудо» (Київ)
• 17.00 – 18.00 – «Бурдон» (Львів)
• 18.00 – 19.00 – «Mordens» (Мордовія, м.Саранськ)

Сцена «Майстерня танців»

• 13.00 – 14.00 – «Божичі»
• 14.00 – 15.00 – «Буття»
• 15.00 – 16.00 – Ансамбль «Джемілє» – майстер-клас жіночих танців (АР Крим)
• 16.00 – 17.00 – «Царина» – майстер-клас українських танців (Київ)

Кримсько-татарська сцена

• 13.00 – 13.30 – Ансамбль «Джемілє»
• 13.40 – 14.10 – Айше Рамазанова, переможниця конкурсу дитячих талантів «Татли Сєс» («Солодкий голос»), акапельний спів
• 14.15 – 14.45 – «Заман» – інструментальний виступ
• 14.45 – 15.45 – Майстер-клас з заварювання кави та чаю, лекція про кримсько-татарські напої, солодощі
• 16.20 – 16.50 – Виступ музикантів «Заман» з вокалісткою
• 17.00 – 18.00 – Майстер-клас з розписування хною

Сцена «Кобзарська майстерня»

• 12.00 – 13.00 –
• 13.00 – 14.00 – Микола Товкайло, бандура (Переяслав)
• 14.00 – 15.00 – Тарас Силенко, бандура (Київ)
• 15.00 – 16.00 – Михайло Коваль, бандура (Великий Хутір, Черкащина)
• 16.00 – 17.00 – Ярослав Крисько, бандура (Львів)

Головна сцена

• 18.00 – 19.00 – «Ко-оп» (Вінниця)
• 19.00 – 20.00 – Діля/Edwin (Украина/В. Британія)
• 20.00 – 21.00 – «Kozak System» (Київ)
• 21.00 – 22.00 – «Trebunie Tutki» (Польща)

7 липня 2013 р.:

Сцена «Під Стінами Лаври»

• 13.00 – 14.00 – Аніко Далідзе (Грузія)
• 14.00 – 15.00 – Ельвіра Сарихаліл
• 15.00 – 16.00 – Asia Tengri (Казахстан/Україна)
• 16.00 – 17.00 – «Дримба да Дзига» (Київ)
• 17.00 – 18.00 – Лаура & Кристина Марти (Армения/Украина/Израиль)
• 18.00 – 19.00 – «Vuraj» (Білорусь, м. Мінськ)

Сцена «Майстерня танців»

• 13.00 – 14.00 – «Mordens» (Мордовія, м.Саранськ)
• 14.00 – 15.00 – Дім Танцю
• 15.00 – 16.00 – «Kiev Tango Project» (аргентинські мелодії)
• 16.00 – 17.00 – Ансамбль «Джемілє» – майстер-клас чоловічих танців (АР Крим)

Кримсько-татарська сцена

• 13.00 – 13.30 – Ельвіра Сарихаліл
• 13.40 – 14.10 – Виступ музикантів гурту «Заман»
• 14.15 – 14.45 – Айше Рамазанова, переможниця конкурсу дитячих талантів «Татли Сєс» («Солодкий голос»), акапельний спів
• 14.45 – 15.15 – Ансамбль «Джемілє»
• 15.15 – 16.15 – Казочка від казкаря
• 16.20 – 17.20 – Ельвіра Сарихаліл та майстер-клас гри на дарбуці від Рустема Барі
• 17.20 – 18.00 – Майстер-клас з гри на акордеоні (кримсько-татарські лади, гармонія звуків – короткий курс)

Сцена «Кобзарська майстерня»

• 12.00 – 13.00 – Лаюш Молнар
• 13.00 – 14.00 – Мустафа (Київ)
• 14.00 – 15.00 – Володимир Биков, бандура (Київщина, с. Стрижавка)
• 15.00 – 16.00 – Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура (Київ)
• 16.00 – 17.00 – Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура (Київ)

Головна сцена

• 18.00 – 19.00 – «Палац» (Білорусь)
• 19.00 – 20.00 – SunSay & Elvira Sarykhalil (Харків/АР Крим)
• 20.00 – 21.00 – Fatima Spar (Австрія)
• 21.00 – 22.00 – «Papa Duke Вand» & Олег Скрипка (Україна – Канада)

Джерело

More in Новини, Події, Культура
Микола Мирний: Як під Радою реанімовували законопроект №2450

Активістка Катерина Чепура 12 червня сперечається із заступником командира полку Шелестом Миколою, який не пропускає близько 30 активістів ближче до...

Close