Журналісти телеканалу “Візит” протестують проти рейдерства

І закликають колег та громадськість прийти на суд 20 червня

Акцію протесту оголосили журналісти телеканалу та їхні колеги. Вони звертаються за підтримкою до широкої громадськості

“Ні рейдерству!” – з таким гаслом виходять у ефір відеоролики, в яких журналісти телеканалу “Візит” та їхні колеги із опозиційних друкованих видань Кременчука закликають громадськість підтримати телеканал у важкі часи.

Нагадаємо: мер Олег Бабаєв оголосив наміри відібрати телеканал із приватної власності й повернути його до комунальної.

Завтра, 20 червня, о 9-й годині ранку Автозаводський райсуд Кременчука продовжить розгляд справи за позовом КТРК

Журналісти запрошують колег долучитися до висвітлення цього судового процесу, аби забезпечити його гласність та громадський контроль за дотриманням законності.

Міський голова Олег Бабаєв сьогодні зранку провів зустріч із журналістами.

ВІДЕО фрагментів прес-конференції Олега Бабаєва, розміщене на сайті “Кременчуцький Телеграф”

Він заявив, що ніякої війни проти журналістів немає, але підтвердив намір зробити приватний телеканал комунальним. Також Олег Бабаєв запевнив журналістів, що в разі зміни власника телеканалу нікого з творчого колективу не звільнять. Мер навіть узявся розподіляти майбутні прибутки від “Візиту”, коли той стане комунальним. Мовляв, нинішні власники витрачають прибутки на інші сфери бізнесу, а після реприватизації усі гроші ітимуть на розвиток телеканалу.

Юлія Билина

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут