Останні новини

ХV Міжнародний пленер малярства у Коршах

У Коршах 8 – 18 липня 23 липня в будинку Міського осередку культури проходив ХV Міжнародний пленер малярства. У його урочистому закритті взяли участь представники місцевого самоврядування, зокрема бургомістр Коршів Ришард Островський, художники, спонсори та гості. Серед запрошених присутні були – заступник голови Кентшинського гуртка ОУП Дарій Кудрай та член гуртка, довголітній спонсор заходу Роман Ключковський.

DSCF7492

Представники місцевої влади подякували артистам за участь у пленері, чудові картини, які зображають красу кентшинського регіону, бажали успіхів в творчій праці та подарували їм альбоми.

DSCF7486

-Я радий, що черговий пленер відбувся у нашому місті. Прагнемо далі продовжувати цю традицію і захоплюватися чудовими картинами, які в нас залишають художники, – сказав бургомістр Коршів Ришард Островський.

DSCF7491

Зі свого боку організатор заходу директор Міського осередку культури Тадеуш Коровай підкреслив: ,,…Пленер організуємо для пластично обдарованої молоді з нашої гміни, яка має можливість вчитися в своїх старших та досвіченіших колег. Я дуже вдоволений тим, що на цьогорічний захід прибули художники з України. Свідомо це підкреслюю. Українські артисти піднесли його художній рівень, вони справді особливі”.DSCF7466

В ході заннять молодь пізнавала секрети малярства. Запрошені артисти мали також нагоду насолоджуватися красою кентшинського району та ознайомитися з його архітектурними пам’ятками.

DSCF7494

Цього року до Коршів приїхали з України чотири художники: Андрій та Тетяна Герасимюки, випускники Одеського художнього училища імені Грекова, Оксана Гопяк-Фіта, випускниця художнього коледжу у Львові, графік дитячого журналу ,,Зернятко” та Ольга Дуда, випускниця Української академії друкарства та член Мистецької асоціації ,,Арте” у Львові.

DSCF7524

– Нам дуже тут сподобалося – неповторні краєвиди, місто і сам пленер. У нас був час попрацювати, подивитися і ознайомитися з культурою Польщі. Ми особливо вдячні пану Тадеушові, який ставився до нас з великою увагою, – сказав Андрій Герасимюк з Одеси.

Андрій Сидор

More in Новини
ВР рада піаністи протест блокування удар
Лише 19 депутатів Ради відмовилися від матеріальної допомоги

Лише 19 народних депутатів Верховної Ради відмовилися від матеріальної допомоги. Про це на запит Тиждень.ua повідомила прес-служба Апарату ВР.

Close