МВС просить активніше повідомляти про “бєспрєдєл” в міліції

7e6394cefcf5452db1e04aeaf00253f71-300x200Міністерство внутрішніх справ закликає громадян та громадські організації активніше повідомляти про нетактовну поведінку або неправомірні дії міліції.

Про це в ході круглого столу “Міліція для України або Україна для міліції?” сказав перший заступник начальника головного штабу МВС Олексій Сергєєв, пишуть “Українські новини”.

“На всі факти (правопорушення з боку міліції) йде реагування. Постійно моніториться Інтернет, якщо виявляється інформація про неправомірні дії працівників міліції … обов’язково йде реагування”, – сказав він.

Сергєєв також підкреслив, що в міністерстві постійно йде робота з виявлення серед правоохоронців людей з садистськими нахилами, і факти наявності таких співробітників відомство не має наміру приховувати від громадськості.

У той же час заступник начальника генштабу МВС зазначив, що вважає можливу участь міліціонерів Врадіївського райвідділу Миколаївської області у побитті та згвалтуванні місцевої жінки винятковою подією, яке не є характерним для української міліції.

Як відомо, міліція має намір запровадити спеціальну електронну систему миттєвої реєстрації звернень громадян.

Українська Правда

1 Comment on "МВС просить активніше повідомляти про “бєспрєдєл” в міліції"

  1. И решили волки натянуть на себя овечью шкуру. Думают, что кругом одни слепые.

Comments are closed.

More in Влада, Новини, Події, Політика, Поліція, Право
Вітренко (якщо пам’ятаєте таку): “Донецк, а не Львов, является столицей бандеровской Украины”

А так как вся Партия регионов (от Львова до Севастополя, от Винницы до Луганска) монолитна как банда, то значит бандеровской...

Close