Останні новини

Офіційно: За хабарництво затримано вищу посадову особу Національного університету ДПС України

preview1Сьогодні співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України затримано вищу посадову особу Національного університету ДПС України під час отримання хабара

Він вимагав і отримав від двох громадян України хабар у розмірі 40 і 80 тисяч гривень за вступ їх родичів до навчального закладу в якому він працював.

Спецоперація правоохоронних органів відбувалась в межах кримінального провадження, зареєстрованого Головним слідчим управлінням МВС України, за ознаками ч.4 ст. 368 КК України. Слідство триває.

Нагадаємо, що в лавах Міндоходів триває спецоперація по боротьбі з хабарництвом.

Джерело

2 Comments on "Офіційно: За хабарництво затримано вищу посадову особу Національного університету ДПС України"

  1. Для “Валерий Онушко”, так Вы ещё не знаете сколь нужно ежемесячно давать на верх, за то, что работаеш. А это просто тренировка по даче и получении взятки.

  2. ИХ ЕЩЕ С САМОГО НАЧАЛА ОБУЧЕНИЯ ПРИУЧАЮТ К ТОМУ ЧТО ВЗЯТКА — ЭТО ХОРОШО!!! ВЫ СЕБЕ ПРИКИНТЕ , КАК ЭТИ ЛЮДИ ПОТОМ РАБОТАЮТ НА ГОССЛУЖБЕ!!!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Влада, Кримінал, Новини, Події, Поліція, Право, Прокуратура, Протест
top-photo
Іван Варченко: Влада «замітає сліди» розкрадання грошей на ремонт шкіл Харківщини

З часу вчинення злочину посадові особи Дергачівської РДА, чиї підписи стоять під фінансовими документами, отримали підвищення на посадах.

Close