Останні новини

Офіціоз: “Президент вимагає від правоохоронних органів термінового розслідування справи в Миколаївській області”

Президент України Віктор Янукович взяв під особистий контроль розслідування Генеральною прокуратурою справи у зґвалтуванні 29-річної І.Крашкової у смт Врадіївка Миколаївської області.

Глава держави доручив Генеральному прокурору Віктору Пшонці провести нараду з керівництвом СБУ та МВС для вивчення всіх фактів участі співробітників правоохоронних структур у протиправних діях для надання належної оцінки, визначення подальшого реагування та розробки запобіжних заходів на майбутнє.

Керівники СБУ та МВС, за дорученням Президента, повинні найближчим часом провести колегії щодо виявлення фактів і запобігання правопорушенням. Результатом проведених колегій має стати чіткий план щодо приведення дій персонального складу правоохоронних служб до вимог чинного законодавства.

Джерело

1 Comment on "Офіціоз: “Президент вимагає від правоохоронних органів термінового розслідування справи в Миколаївській області”"

  1. Ворон воронові очі не виклює. Будуть владні донецькі бандити захищати владних миколаївських бандитів. Тільки організована самооборона може врятувати людей від них.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Влада, Кримінал, Новини, Події, Політика, Поліція, Президент
1048939_624695597540466_1773578207_o
Врадіївка продовжує мітингувати (+фото з місця)

З мітингу прогнали голову ОДА Миколу Круглова

Close