Офіціоз: “Президент вимагає від правоохоронних органів термінового розслідування справи в Миколаївській області”

Президент України Віктор Янукович взяв під особистий контроль розслідування Генеральною прокуратурою справи у зґвалтуванні 29-річної І.Крашкової у смт Врадіївка Миколаївської області.

Глава держави доручив Генеральному прокурору Віктору Пшонці провести нараду з керівництвом СБУ та МВС для вивчення всіх фактів участі співробітників правоохоронних структур у протиправних діях для надання належної оцінки, визначення подальшого реагування та розробки запобіжних заходів на майбутнє.

Керівники СБУ та МВС, за дорученням Президента, повинні найближчим часом провести колегії щодо виявлення фактів і запобігання правопорушенням. Результатом проведених колегій має стати чіткий план щодо приведення дій персонального складу правоохоронних служб до вимог чинного законодавства.

Джерело

1 Comment on "Офіціоз: “Президент вимагає від правоохоронних органів термінового розслідування справи в Миколаївській області”"

  1. Ворон воронові очі не виклює. Будуть владні донецькі бандити захищати владних миколаївських бандитів. Тільки організована самооборона може врятувати людей від них.

Comments are closed.

More in Влада, Кримінал, Новини, Події, Політика, Поліція, Президент
Врадіївка продовжує мітингувати (+фото з місця)

З мітингу прогнали голову ОДА Миколу Круглова

Close