Останні новини

Програма фестивалю “Жнива 2013”

logo

Програма

ЖНИВА 2013 – Домоткань

Київ, с.Пирогів, 02-04.08.2013.

Велика сцена

П’ятниця 02.08.

  • 15.40    Фольклорний гурт “Живиця”  (с. Борова, Фастівського  р-ну Київської області)
  • 16.00    Автентичний   гурт  с. Конотоп  (Городнянського р-ну Чернігівської області)
  • 16.30    Фольклорний гурт с. Жуляни  (Києво-Святошинського р-ну)
  • 16.50    Радониця  (м. Сімферополь)
  • 17.10    Бурса фольклору (м. Київ)
  • 17.30    Гуртоправці (м. Київ)
  • 18.00    Автентичний   гурт  с. Богданівка (Яготинського р-ну Київської області)
  • 18.30    Старое сяло (м. Мінськ, Білорусь)
  • 19.00    Дім танцю (м. Київ)
  • 19.40    Варйон (м. Київ)
  • 20.20    Хорея Козацька (м. Київ)
  • 21.00    Київські торти (м. Київ)

Субота 03.08. 

  • 14.30    Волиняни  (м. Рівне)
  • 14.50    Володар  (м. Київ)
  • 15.20    Муравський шлях (м. Харків)
  • 15.50    Автентичні   гурти  с. Людвинівка і с. Фасова “Барвінок” (Макарівського р-ну Київської області)
  • 16.10    Автентичний   гурт  с. Золотинка (Чернігівського р-ну)
  • 16.30    Домініка Чекун  (с. Старі Коні Зарічнянського р-ну Рівненської області)
  • 16.50    Автентичний   гурт  с. Козацьке  (Бобровицького р-ну Чернігівської області)
  • 17.20    Буття (м. Київ)
  • 17.50    Царина (м. Київ)
  • 18.20    Автентичний   гурт  ”Древо” с. Крячківка (Пирятинського р-ну Полтавської області) та                       Кобзарський табір Юрка Фединського
  • 18.50    Надобридень (м. Київ)
  • 19.30    Автентична інструментальна капела с. Цибуленки (Недригайлівського р-ну Сумської області)
  • 20.20    Казачий круг (м. Москва Росія)
  • 21.20    Старое сяло (м. Мінськ, Білорусь) 

Ethno-fashion evolution

неділя 04.08.

  • 14.00     Приватні колекції автентичного українського одягу Олени Скрипки, Юрія Мельничука,                   Євгена Дмитрука, Ігоря Перевертнюка, Володимира Щибрі.
  • 14.25    Майстерня “Шляхетний одяг”
  • 14.40    Дитяча колекція від “Шляхетного одягу”
  • 14.55    Львівська академія мистецтв та текстилю
  • 15.10    Колекція Тамари Федюк  (м. Обухів)
  • 15.25    Колекція Тетяни Мялковської (м. Луцьк)
  • 15.40    Колекція Любці Чернікової (м. Івано-Франківськ)
  • 15.55    Колекція Оксани Литвин та Ярослава Сахро (м. Коломия)
  • 16.10    Колекція Теліженко Олесі (м. Київ)
  • 16.25    Колекція сарі з 15-ти регіонів Індії
  • 16.55     Колекція Зінаїди Ліхачової  (м. Київ)

Жнива                              П’ятниця 02.08.

  • 11.00    Волиняни  (м. Рівне)
  • 11.10    Автентичний   гурт  с. Богданівка (Яготинського р-ну Київської області)
  • 11.20    Фольклорний гурт с. Жуляни  (Києво-Святошинського р-ну)
  • 11.30    Серпанок (м. Суми)
  • 12.00    Обід у полі

Субота 03.08. 

  • 11.00    Володар (м. Київ)
  • 11.10    Муравський шлях (м. Харків)
  • 11.20    Домініка Чекун (с. Старі Коні Зарічнянського р-ну Рівненської області)
  • 11.30    Гуртоправці  (м. Київ)
  • 11.40    Автентичні   гурти  с. Людвинівка і с. Фасова “Барвінок” (Макарівського р-ну Київської області)
  • 11.50    Автентичний   гурт  ”Древо” с. Крячківка (Пирятинського р-ну Полтавської області)
  • 12.00    Обід у полі

 Домоткань

МК з прядіння на веретені та самопрядці, микання мички, тіпання льону, снування основи та багато іншого – від носіїв традиції:

  • п’ятниця 14.00    Фольклорний гурт с. Жуляни  (Києво-Святошинського р-ну)
  • п’ятниця 15.40    Автентичний   гурт  с. Богданівка (Яготинського р-ну Київської області)
  • субота    13.30    Автентичні   гурти  с. Людвинівка і с. Фасова “Барвінок” (Макарівського р-ну Київської області)

Вибійка біло-земельна – Ольга Костюченко, Курінська Наталія (м. Чернігів)

Вибійка кубова, натуральне фарбування нитки – Леся Ткачук (м. Київ)

Вибійка картопляними штампами, створення полотняної колекції одягу – Мялковська Тетяна (м. Луцьк)

Покрій полотняної сорочки, ручне зшивання – Світлана Грибан (м. Глухів)

Ткацтво ліжників – Копильчук Ганна (с. Яворів .Косівщина)

Ткацтво, вишивка – Ракевич Люба (м. Косів)

Ткацтво рушників, заправляння основи у верстат – Шкрібляк-Прокоп’юк Олена (м. Коломия)

Вишивка, ткацтво гобеленів – Вакуленко Надія і Тишко Юля (с. Решетилівка, Полтавщина)

Ткана лялька – Пренко Олександра (м. Кіровоград)

Трипільське ткацтво

Дитячий куток                        П’ятниця 02.08.

  • 15.20    Джерельце (с. Ходосіївка Обухівського р-ну Київської області)
  • 15.40    Волиняни  (м. Рівне)

Субота 03.08. 

  • 15.40     Радониця  (м. Сімферополь)
  • 16.00    Забавлянки та колискові для найменшеньких – Оля Карапата (м. Київ)
  • 16.15    Ігри для дітей та їхніх батьків – Оля Карапата та Ярослава Левчук (м. Київ)
  • 16.30    Народні ігри дитячий фольклорний гурт “Будимир” та школа “Орелі”
  • 16.50    Казки Сашка-лірника

Неділя 04.08. 

  • 14.00    Дитяча бурса фольклору Валерія Гладунця (м. Київ)

А також три дні – МК з плетення поясів, виготовлення тарілок з сіна, плетення батога та прикрас зі шнурів, бісеру, плетення індійської мандали і солом’яних ангеликів, гойдання у колисках майстра Миколи Павловича Хобти.

Куток кобзарів                        П’ятниця 02.08.

  • 14.00    Павло Моргонюк (м. Київ)
  • 14.30    Андрій Ляшук (м Рівне)
  • 15.00    Ярослав Крисько (м. Львів)
  • 15.30    Анастасія Полєтнєва (м. Сімферополь)
  • 15.45    Ярема-Вадим Шевчук  (м. Київ)
  • 16.20    Казачий круг  (м. Москва Росія)
  • 17.00    Тарас Компачіченко і Хорея Козацька (м. Київ)

Субота 03.08. 

  • 14.00    Трас Силенко (м. Київ)
  • 14.30     Юрій Борода (м. Київ)
  • 15.00     гурт Центру фольклору та етнографії Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка (м. Київ)
  • 15.30     Юрко Фединський (с. Крячківка Пирятинського р-ну Полтавської області)

Куток майстрів

Печу-печу хлібчик

Піч, жорна, тік

Бойові козацькі змагання

Виставка картин народних художників

Фотовиставка

Виставка-Ярмарок

Колиска Українських геніїв

Кінозал

Ленд-Арт

More in Новини, Події, Суспільство, Культура, Наша історія
1079079_10151588674803562_1527211488_o
В Мистецькому Арсеналі відцензурували “страшный суд” (фото)

На запрошення організаторів виставки Велике і Величне я запропонував роботу Коліївщина:Страшний Суд. Незважаючи на те, що куратор виставки Наталя Заболотна...

Close