Останні новини

“…Просимо повідомити, чи не переживає часом очолюваний Вами орган глибоких фінансових, кадрових чи то есхатологічних проблем?”

Сьогодні організації-учасниці системи колективної безпеки молоді “МАМА” звернулася до Голови СБУ Олександра Якименка з відкритим листом. Вони просять пояснити причини підвищеної уваги до студентів, молодої матері та дизайнера видавництва, яку виявляє останнім часом Служба безпеки.

У листі перераховуються конкретні випадки, коли працівники СБУ протягом останнього часу викликали або намагалися викликати “на бесіди” людей, які не схожі на тих, хто загрожує національній безпеці (наприклад, студентку-юристку чи молоду матір), коли «дзвінки з СБУ» звучали в якості головного мотиву з вуст тих, хто намагався завадити проведенню молодіжних таборів на Донеччині та на Закарпатті, а також відомий випадок заборони в’їзду на територію України дизайнеру видавництва “Темпора” Юрію Барабашу.

Натомість, ідеться в листі, СБУ абсолютно не зважає на, скажімо, відкриті лекції для неповнолітніх, які організовує в Києві російський неонацист Тесак, “у послужному списку якого – інсценування розчленування таджика”. На думку авторів листа, це – “ознаки глибоких кризових явищ у службі безпеки, що справді змушує нас хвилюватися за державну безпеку України”.

Тому, завершуючи листа, громадські активісти висловлюють готовність “на волонтерських засадах, не шкодуючи власного часу та зусиль, допомагати СБУ у виявленні справжніх загроз державній безпеці України.”

Повна версія відкритого листа

Be the first to comment on "“…Просимо повідомити, чи не переживає часом очолюваний Вами орган глибоких фінансових, кадрових чи то есхатологічних проблем?”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Влада, Новини, Свобода об'єднань
1374343533_zaharchenko
Незалежна медіа-профспілка вимагає порушити проти міністра МВС кримінальне провадження

Незалежна медіа-профспілка України, звернулася до Генерального прокурора України з вимогою порушити проти Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка та вищих...

Close