SOS! Отєчєство в опасності!!!

Очільник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив, що знаходиться під Тбілісі біологічна лабораторія ВМС США може завдати загрозу здоров’ю росіян через імпортоване вино, овочі і фрукти.
998691_366848506772042_1702047691_n«Близький день, коли до Росії з Грузії буде поставлений мільйон літрів виноробної продукції. Але фактор наявності на грузинській території військової лабораторії ВМС США надаватиме різко обмежує вплив », – зазначив голова відомства, контролюючого імпорт продовольства. В якості обгрунтувань своїх слів він навів аргумент, що в міру збільшення поставок до Росії з Грузії вина, овочів, інших продуктів сільського господарства тривога з приводу наявності на території Грузії «потужною і непідконтрольною грузинській владі» біологічної лабораторії буде зростати, оскільки саме харчова продукція є найефективнішим шляхом надходження в організм людини шкідливих речовин.
«Росія бачить в цьому пряме порушення КБТЗ (Конвенція про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів біологічної зброї). І це потужний наступальний потенціал », – підкреслив Онищенко.
Раніше він вже запідозрив заокеанських ненависників в чумі російських свиней, і назвав цілком об’єктивною інформацію про те, що чума прийшла на територію Росії з Грузії, де працює мікробіологічна лабораторія ВМС США.

Торік Росія вже виділила, за даними Росспоживнагляду, 15 мільйонів рублів на закупівлю спеціального обладнання для своїх союзників з Абхазії і Південної Осетії. Цього явно виявилося мало – судячи з усього, деякі чиновники вже знаходяться в критичному стані.

Джерело, переклад

1 Comment on "SOS! Отєчєство в опасності!!!"

  1. врятований швидкою iнфарктник | 22-07-2013 10:55 at 10:55 |

    зовсiм цi росияни подурiли, повернулися в 50-тi роки iз своiм антиамериканiзмом, мабуть внутрiшнi справи сильно кепськi, вбивають в голови *населенiя* аби що

Comments are closed.

More in Влада, Новини
Freedom House просить розслідувати побиття журналістів міліцією

Міжнародна організація Freedom House закликає український уряд провести повне розслідування заяв про побиття журналістів "5 каналу" міліцією під час розгону...

Close