18-го серпня – акція пам’яти Вільгельма Габсбурга

FIL424818 серпня 1948 р. у Лук’янівському СІЗО помер політв’язень, австрійский архікнязь (ерцгерцог) Вільгельм Габсбург (Василь Вишиваний).
Він був великим шанувальником України і прихильником нашої самостійності, за що і постраждав від сталінських катів.

Як бачимо, за волю України гинули навіть представники королівських родів Європи. Тобто, Україна завжди була важливим чинником міжнародної політики. Нажаль, на сьогодні по в’язницях, зокрема, і на “Лук`янівці” за Українську Справу караються українські патріоти. Тому 18.08.2013 р.Б. о 14:00 за адресою м.Київ вул.Дегтярівська 13 (Лук’янівськe СІЗО) Комітет Визволення Політв’язнів проведе заходи по вшануванню пам’яті Василя Вишиваного. Під час заходу відбудеться панахида, виступатимуть громадські активісти, історики, лунатимуть стрілецькі пісні та вірші Василя Вишиваного.

Отже, друзі, всіх запрошуємо цієї неділі прийти до Лук’янівського СІЗО і вшанувати пам’ять великого патріота України Василя Вишиваного, а також підтримати націоналістів, які зараз караються за волю України.

Прес-служба КВП

FIL4250

More in Громадські акції, Новини, Події, Суспільство, Наша історія
Ірина Магрицька: Якби були ми козаками

Якби в Україні були громадське телебачення та елітарна творча інтелігенція - я майже певна в тому, що ми вже побачили...

Close