Чи є корупційні ризики в урядових законопроектах?

1004511_547879808592983_259116027_n29 серпня о 12.30 в інформагентстві УНІАН будуть оприлюднені перші результати Громадської антикорупційної експертизи урядових законопроектів у суспільно-важливих сферах.

Доповідачами виступатимуть Віктор Таран, директор Центру Політичних Студій та Аналітики; Віктор Чумак, голова комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією; Андрій Марусов, експерт Центру Політичних Студій та Аналітики.

На прес-конференції буде презентована методологія громадської антикорупційної експертизи законопроектів та результати антикорупційної експертизи урядових законопроектів, зареєстрованих у парламенті.

Також буде оприлюднена інформація щодо можливих негативних наслідків для держави у разі їх прийняття.
Громадська антикорупційна експертиза урядових законопроектів проводиться Центром Політичних Студій та Аналітики спільно з Комітетом ВР з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

Для контактів: cpsa.pr[at]gmail.com,
063 83 43 624 – Ірина Салій,
098 55 99 487 – Юлія Кондрацька

Подія у Фейсбуці – ТУТ

1 Comment on "Чи є корупційні ризики в урядових законопроектах?"

  1. поллитролог | 28-08-2013 12:12 at 12:12 |

    Чи є корупційні ризики в законах? Питання риторічне! Це все одно що запитати, чи є корупційні ризики в українських бізнес-проектах? Звісно, що є і ця складова є обовязковою будь-якого проекта! Ну, а якщо переважна більшість законопроектів це по суті не закони, а бізнес-проекти, то ми й отримаємо цілком зрозумілу відповідь, що потребує лише вирішення шляхів автоматичної відповідальності депутатів за бізнесову діяльність та зловживання владою (стасусом депутата)!

Comments are closed.

More in Влада, Новини, Події, Політика, Право, Суспільство, Уряд
Луганське нововведення: “керуємося, але не використовуємо”

У Луганській міській раді нормативним актом "керуються", але його "не використовують".

Close