“Хрещення Русі”: відповідно до порядку…

Міністерство культури України відповідає на запит “Майдан Моніторингу” про “загальну суму коштів і про конкретні напрямки використання таких коштів, виділених з державного бюджета України на організацію, проведення, інформаційний супровід тощо заходів, присвячених 1025-й річниці хрещення Київської Русі “.

Властиво, запитували ми у Секретаріату Кабінету Міністрів України, але той невимушено відпасував до Міністерства фінансів, а Мінфін, своєю чергою, на Мінкульт. Отак от:

tmpBB5

Відповідь Мінкульта є такою:

С-158 Северин

Як бачимо, стверджується, що на все про все було витрачено “відповідно до порядку” лише (якщо це, звісно, “лише”) 2550, 0 тис грн.

Проте залишаються питання.  Невже всі канонічні помпезності в Києві та Севастополі, укупі з путіними, кірілами, попівством, УДО, міліцією, перекриттям руху тощо коштували бюджету стільки і більше нічого? Якось сумнівно.


More in Влада, Новини, Події, Політика
Славутська міська рада засудила заяву «групи 148»

Ми, депутати Славутської міської ради, глибоко занепокоєні черговим витком політичних спекуляцій навколо спільного українсько.польського історичного минулого, яке не завжди було...

Close