І Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО) завершився у Тернополі

У Тернополі завершився ІІІ Форум української молоді діаспори “Тернопіль 2013”, головною складовою якого став І Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО). Форум тривав з 18 по 27 серпня і , окрім Конгресу СКУМО, включав табір молоді та фестиваль “Діаспора Фест”. Участь у Форумі взяли участь представники та представниці 22 країн світу – від Канади і США – до Молдови, Вірменії та Росії.

Головним завдання І Світового конгресу було організаційне оформлення СКУМО, схвалення  його Статуту та вибір керівних органів. Конгрес  впорався із завданням, а також прийняв чотири важливі резолюції. Обрано Президію СКУМО у складі 7 осіб: Голова- Мирослав Гочак (Сербія), Перший заступник – Дмитро Лекарцев (Молдова), заступники – Роман Білас (Польща) та Данило Корбабич (Канада), Секретар – Красімір Панковський (Болгарія), скарбник – Олександр Гречанюк (Румунія), також Юрій Брода (Канада), та Контрольно-ревізійну комісію з трьох осіб: Романа Довговича(Словаччина), Олександра Крівцова (Росія) та Мері Тірацуян (Вірменія) . Прийняті резолюції, які стосуються підтримки європейської інтеграції України, відзначення 80-ї річниці Голодомору, засудження політичних спекуляцій навколо Волинської трагедії та політичного  тиску Росії на Україну.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут