Конкурс, спрямований на розвиток співпраці аналітичних центрів і НУО

irfПрограма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс “Налагодження співпраці між аналітичними центрами та громадськими організаціями задля представлення інтересів та захисту прав громад”.

Мета конкурсу – сприяти налагодженню ефективної співпраці між інститутами громадянського суспільства, які представляють інтереси окремих груп громадян, та організаціями аналітичного спрямування задля розробки й адвокатування пропозицій до регіональної політики (на рівні областей, АР Крим, міст Києва та Севастополя).

Останній термін подання проектів – 30 вересня 2013 року.

Контакти:
Програма “Громадянське суспільство та належне врядування”
Софія Голота, менеджер програми, golota[at]irf.ua
Ольга Луцишина, асистент програми, olga.lutsishina[at]irf.ua
cs[at]irf.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

More in Громадські акції, Новини, Події, Суспільство
Чи є корупційні ризики в урядових законопроектах?

29 серпня о 12.30 в інформагентстві УНІАН будуть оприлюднені перші результати Громадської антикорупційної експертизи урядових законопроектів у суспільно-важливих сферах.

Close